Instagram

mp3 kesme

Cep telefonlarının mp3 desteklı ringtone özellikleri sayesinde artık istediginiz mp3ü telefonunuz yada mobil cihazınız için telefon çalma sesi olarak kaydedebiliyorsunuz. Bu sayede bol çeşitli bir melodi yüklemesi mümkün. Bu noktada mp3 şarkı formatları çok uzun oldugundan şarkının belli bir kısmını chorus yani nakaratı kesmek yada en hoşunuza giden kısmını kesip cep telefonunuza melodi olarak atamak daha mantıklı oluyor. Aşagıdaki program ile mp3 müzik dosyalarını istediginiz yerden kesip sadece o kısmı telefonunuza atabilirsiniz.

programı indirmek için : http://mp.mpex.net/files/mp3DC205.exe adresine gidin yada buraya tıklayın ve pcnize kaydetip kurulumu tamamlayın ve çalıştırın.

Kesme işlemi için aşagıda işlemleri uygulayın:

ilk olarak programı açın ve open sekmesinden bir mp3 dosyası seçin

ikinci olarak bu mp3 dosyasını play tuşuna basarak dinlemeye başlayın ve kesmek istediginiz noktaya gelince sag alt köşede bulunan set begin butonuna tıklayın..
üçüncü olarak kesmek istediginiz mp3 aralıgının sonuna ulaştığınızda ise sağ alt köşedeki set end butonuna klikleyin.
sonuncu olarak program file menusünden save selection kısmına tıklayın ve kesitiginiz mp3ü bilgisayarınızda bir konuma kaydedip sonrasında cep telefonunuza bluetooth, infrared yada ftp aracılıgıyla yükleme yapın

0 yorum: